Sizce Kötü Bişeymi Bu

cookiisss

bugün kedimin aşılarını yaptırmaya gittik veterinerimiz halsizlik ateş ve oyun oynamazsa korkmayın çoğu kedide bunlar olur dedi (karma ve iç dış parazzit yaptırdık) ama bizim kedi daha enerjik ve sinirli oldu kötü bişeymi bu

7 CEVAP

Renklipati

Veteriner olabilir amaçlı Bilgi veriyor çoğu kedi zerre kadar yan etki görmüyor benim kedimde öyle hiç yan etkisi olmadı..sizinde enerjik normal durum siniride veteriner gittiği için stresini yaşıyor olabilir

keeida

Kötü birşey değil,vetenireriniz olasılık vermis cogu kedide halsizlik ates yasandigi icin kediniz de de bu yan etkiler yasanirsa korkmayin demis her kedinin bunyesi farkli sizinkinde de enerjik ve sinirli olmus endiselenmeyin icinizin rahat olmasini istiyorsaniz vetenirer hekiminizle konusabilirsiniz.

haticeseven

değil

_SeNa

Her kedinin bünyesi farklı. Mesela kedim karma aşi olduğunda ateş halsizlik vardı bir de dokununca miyavliyordu sizinkinde yan etki olmamış demekki.

Jarvis12

Benim kedim sadece lösemi olduğundan biraz rahatsızlandı,onun dışında hiçbir aşısında sorun yaşamadık.

Snzlc

stres olmuş olmalı oyun oynatın ödül maması verebilirsiniz

Palyaco

Benim kedimdede olmuştu aşıdan sonra sonra sakinlesiyor sıvı puding ve kedi çorbası vermiştim sakinlesmisti