İç Parazitsiz Karma Aşı

quenatre

merhaba kedimin iç parazitinden 5 ay geçmiş ve karma 2 aşısını yaptıramamıştım. Bugün veterinere gittim ve karma 2 aşısının yapılmasını istedim önemli bir aşı olduğu için fakat veteriner iç dışı yapalım aşıyı yapalım dedi param olmadığı için ben sadece karma 2 yi istedim fakat olur yaparım sorumluluk kabul etmem vs dedi. İç parazitsiz aşısını olsa ne olur dedim patlar¿(kedi ya da aşı anlamadım???) dedi işe yaramaz vs vs vs dedi kısaca veterinerlere çok güvenmiyorum çevremdeki böyle bir şey var mı iç parazitsiz aşının işe yaramaması veya kediye bir zarar gelmesi

2 CEVAP

buusracikk

Önce iç dış parazitini yaptırın 1 hafta 10 gün sonra da karma aşıyı yaptırabilirsiniz

_SeNa

Başka bir veterinere sorun