Yavru Kedide Multimix İlaç Kullanımı

Sokakta beslediğim bir kedicik var 2 aylık.Kendisi çok zayıf ayrıca piresi falan da var.Dün öksürüyordu.Ben de bağışıklığının pireden dolayı düşmüş olabileceğini düşündüm pire ilacı alıp bugün sürdüm.Ayrıca eczaneden kedim için bağışıklık sistemini ne düzeltir diye sorunca multimix adlı bi şurup önerisi aldım.Şimdi ne dozda veririm bilmiyorum.Bu yüzden danışmak istedim.Kedicik zayıf annesi süt vermiyor yemek de yemiyor.Ne dozda vermeli ilacı?? Yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

XxBulut

Öksürük için bir şey diyemem ama kediler için özel multivitaminler var petshoplarda bulabilirsin.Bu vitaminler hızlı kilo almasınını,sindiremediği tüyleri çıkarmasına yardımcı oluyor.Bir de yaş mama alırsan hızlıca kilo alır düzelir.(multivitamin nohut tanesi büyüklüğünde 2 haftada bir patisine sıkılıyor)

pongul

canvit aminosol 0.5 cc siringayla ya da yemegine karistirip verebilirsiniz.

Teşekkür ederim.Deneyeceğim :)