Sokak Kedileri İcin Mama Onerisi

defneb

Fiyati uygun icerigi de sokak kedilerine yeticek mama onerisi verir misiniz

9 CEVAP

Bobur

Liva Vancat Mystic Golosi

deniznergis

buradaki uyeler bazen mamasını yemeyen yada begenmeyen kedilerinin, mamalarını uygun fiyata veriyor yada dolap uygulamasına koyuyorlar ben bu yolla kilolarca mama aldım sokak canlarına.

Lokumcukk

Refleks plus anne yavru kuzulu

Mehmetneroo

Kediler seçici oluyorlar ben 19tane kedi besliyorum 1 tanesi hariç hepsi mystic yiyor ki kaliteli de hatta azman gibi oldular

Lokumcukk

Refleks plusun çoğunu aldım sevdi sokaktaki canlar Ve kesinlikle içeriği fiyatına göre çok iyi bir marka

Palyaco

Mystic sokak kedileri seviyor yetişkin tavuklu

FfUuRrKkAaNn

mystic bonacibo reflex prochoice Felicia

FfUuRrKkAaNn

mystic bonacibo reflex prochoice Felicia

Lils

Mystic, bonacibo.