Kedim Plastik Yiyor

ebruafsr

Kedim önüne gelen her şeyi yiyor. Her şeyi kaldırıyorum ama o yine bulup yiyor. Genelde poşet ya da şeffaf ambalaj yiyor. Yine bir şey yemiş kustu ve kakasından upuzun şeffaf bir şey çıktı. Bu bir hastalıkmış galiba ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen?

4 CEVAP

blue_hpood

çok tuhaf.. ortada bu tarz şeyler bırakmamaya gayret edin, mümkünse bir odayı kapatın, bu tarz eşyaları orada bulundurun. bunu bir veterinere de danışsanız iyi olur, vücudunda bir şey eksiliğinden de kaynaklanıyor olabilir.

ebruafsr

Hiç bırakmıyorum. Önüne gelen her şeyi yiyor ya da yemeye çalışıyor. Veterinere götüreceğim zaten ama kötü bir şey mi merak ettim

blue_hpood

kötü bir şey ama ona zararlı olduğundan dolayı. ne olduğuna emin olamadım.

AhsenAise

Pica isimli bir hastalık var araştırın ,ben yazdiklarinizdan ona benzettim ,acil şekilde veterinerinize danışın lütfen