Matisse Kitten Nasıl?

Arkadaşlar selam . Yine mama soruyorum😂 Matisse kitten kullanan var mı kedileriniz sevdi mi? Bana içeriği güzel geldi ve fiyatı diğer mamalara göre az da olsa daha uygundu ama şimdi baktım da petlebide büyük paket 40 50 lira zamlanmış. Mecbur indirim bekleyeceğiz🥺

7 CEVAP

duman_cat_world

matisse'in fiyatları da dolarla beraber uçtu. bozita daha bile uygun matisseden. içeriğinde mısır falan da yok ona bakabilirssiniz 🤩

Palyaco

Matisse daha iyi bozita tavsiye etmem yumuşak diskilama oluyor

Palyaco

Exclision yavruda cok iyi bakin bence icerigine

beyzathemoc1

matisse iğrenç bir mama sırf farmina diye alanı var yoksa hiç kimse kullanmaz ne ben ne de çevremdekiler memnun kalmadık

Lils

Alınabilir ama o fiyata obivan selection biraz üstüne brit care daha iyi. 4 Ekim hayvanları koruma gününde indirim olur büyük ihtimalle. Şu anda da ciko4 kodu var %10 indirim sağlıyor. O şekilde de alabilirsiniz.

Poncimin

İçeriğindeki kurutulmuş tavuk eti, içerik değişikliği ile "proteini" oldu. Bildiğimiz düşük segment mamalarda da öyle zaten. O fiyata sırasıyla:

1- Brit Care Hypo-allergenic
2- Bozita
3- Sanabelle
4- Exclusion

Alırım daha iyi içerikleri var.

Sindycan

kullanabilirsiniz biz hiç sıkıntı yaşamadık. kilo da aldırıyor zayıf ise kediniz. fiyatı gerçekten yükseldi, bütün mamalar böyle. artık indirimleri daha sık takip etmek lazım.