Gece Gezmesi

Kedisekeri

Yaklaşık 1, 5 haftalık yavru kedileri anneleri 3 gündür bahçeye çıkarıyor. Normalde kömürlükte kalıyorlar, kapının altından kendileri çıkabiliyor ya da annesi ağzında taşıyıp başka bir açıklıktan çıkarıyordu. Yavru olduklarından hareketli ve meraklılar, her gün büyüyorlar gözlerimin önünde. 02.00 gibi ses gelince baktım dışarıdalar, bu saatte uyumaları gerekmez mi?
Annesi hayatta kalma yöntemleri mi öğretiyor diye düşündüm, saçma geldi.
Ne olabilir?

Teşekkürler.

4 CEVAP

Gulsumce

1.5 haftalik kediler daha emekliyor patileri bile oluşum aşamasinda oluyor yani benim gördüklerim öyle. Annelerini emip uyuyorlar genelde. Çikmamalari daha iyi çok ufaklar biraz yuksek bir kutuya yumuşak birseyler koyun kutuda dursunlar. Annelerinin girebilecegi seviyede olmasina dikkat edin. Belkide anneleri başka bir yere taşıyacak yavrulari genelde taşiyacaklari zaman böyle tuhaf hareketlerde de bulunanlar oluyor.

Gimlihanim

Şu aralar hava sıcak olduğu için geceleri daha aktif oluyorlar.

Phoenix3

Kediler geceleri daha aktif oluyor ya genelde. Normaldir

Kedisekeri

1,5 aylıklar yazım yanlışı olmuş, kusura bakmayın.