Bebek Kedi

SLeo

Arkadaşlar merhaba 3 4 gündür annesi olmayan tek başına kalan bebek bir kedi buldum eve aldım annesi gelmiyor emin oldum yavru henüz çok küçük süt tozu biberon vs hallettim çişini de pamukla yaptırıyorum ama kakasını nasıl yaparım bilmiyorum gerekli yerlere sosyal medyadan yazdım dönüş alamadım süt anne arıyorum yada sahiplenip bakacak birini evimde kalamıyor çünkü kedim dövmeye çalışıyor başından ayrılamıyorum acilen çözüm bulmam gerek yuva ve süt anne olarak birde kakasını nasıl yaptırırım masajla da yapmıyor yardımcı olur musunuz lütfen

4 CEVAP

_SeNa

Kakası gelince kendi yapar. Bir de petlebiden de ilan verin. Ben burdan bir kedi sahiplendirmistim.

irmtnc3

Kaaksını da yine aynı şekilde pamuk yardımıyla silerek yaptırabilirsiniz sadece daha uzun süre ve hafif bastırarak Genellikle ishal gibi yapıyorlar zaten küçük oldukları için

SLeo

Kakasını yaptırdım çok şükür sadece yuva bulma sorunumuz kaldı insanlar bakıp sokağa salmak istiyor şartları konuşunca geri dönüş bile yapmıyorlar yazık.

SLeo

Arkadaşlar İstanbul içi bu bebeğe sahip bulmama yardımcı olur musunuz lütfen 😥