Ginepig

Lunasibirya

Bitmiyor sorularım sizide bunalttım özür dilerim

7 CEVAP

Lunasibirya

Tamam akvaryuma yerleştiricem 2 akvaryumuda birleştiricez camcıya götürüp erken eşyaları hazır olsun istiyorum önce 1 tane alıcam gp sonra 1 ay sonra yine alırız yanına arkadaş belki babam 2 tanede alabilir aynanda bilmiyorum teşekkür ederim

KedimVar

Alınca onların da resmini koyun lütfen :)) bir de küçük olmamasına dikkat edin. Her gün evde gezmesini sağlayın :))

betulaltundal

Tek seferlik bir şey olduğu için bence gine pigi çok istiyorsanız verilebilir. Sonuçta her ay mama için harcıyoruz o kadar para.. Dar alanda depresyona giriyorlar, bir de gine pigler arkadaşsız çok sıkılır iki tane almanız daha iyi. Bu yüzden büyük bir yuva alıp iki gine pig edinmelisiniz.. Facebookta guinea pig severler isimli bir sayfa var oradaki arkadaşlar nereden uyguna kafes bulacağınızı nasıl bakacağınızı vs bilirler..

dollfacepersian

Dar olduğundan mı bakılmıyormuş? Nedeni neymiş? Kafes olursa kediniz kediniz patisini tellerin arasından sokup ona zarar verebilir. Gine pig besleyen biri akvaryumun olabileceğini söylemişti ayrıca

Lunasibirya

Ay yazının yarısı çıkmamış

Lunasibirya

Ya gp lerin akvaryumda bakılması doğru değilmiş gnler için uygun kafeslere baktım fakat 110₺ 200₺ den aşağı fiyat Yok 60 70₺ lik kafeslere bakıyorum hem kalitesiz hemde küçük ve dar n'apabilirim

Lunasibirya

Mutlaka koyucam❤️