Mesaj Kutusu

Phoenix3

Mesaj kutusu ısrarla yanıp sönüyor 2-3 gündür. Basıyorum ama hiçbir mesaj da çıkmıyor. Anlamadım neden böyle olduğunu. Yaşayan var mı hiç?

10 CEVAP

Gulsumce

Yanip sönen bir mesaj kutum bile yok :) amaaan yansin nolacak kirmizi kirmizi renk verir :D

Ahmetemind

Dün bir tane hesaptan oltalama amaçlı mesaj gelmişti bana. Dolandırıcı olma ihtimali çok yüksek olduğundan dolayı petlebi'ye bildirdim hesabı. Şimdi tekrar baktım, hesap kaldırılmış siteden. Tahminimce bu hesap sizlere de mesaj atmıştı ancak hesap sonradan silindiği için o tarz bir hata oluştu sizde. Düzelir elbet bir süre sonra

duman_cat_world

''Antonio'' siye bir hesaptı fake büyük ihtimal bana da mesaj atmıştı dolandırıcı

Phoenix3

@Ahmetemind o galiba evet

duman_cat_world

diye**

Benimki sayfayı yenileyince gidiyor hesaptan çıkış yapıp tekrar girmeyi bir deneyin

Lunaveelmas

Antojio bana da mesja atmıştı puanı da 1 felandı ama sonra mesajı yok oldu iyi olmuş kaldırıldığı yatırım yapacağım felan diyordu

Lunaveelmas

Antonio

Phoenix3

Girip çıktım farklı bir şeyden de girdim ama düzelmiyor bir türlü neyse geçer herhalde sonra, hepinize atmış demek iyi denk gelmemişim

tyguler

birisi daha bu soruyu yazmışti dün