Mamada Taze Et Kurutulmuş Et

Palyaco

Mamalarda taze et ve kurutulmuş et tabi bide un hali var oncelikle taze et ve kurutulmuş et aynı sonuçta küp kuru mama yüzde 10 nem yada yüzde 8 nem herseyi taze et olsa olur sonuçta kurutuluyor taze et barf dır sadece onda var taze et

3 CEVAP

diablerose

ayyyynen katiliorm. ne tazesiymis yaw. tazelik mi kalir onca islemden gecince

duman_cat_world

Öncelikle mamada taze et olmalı. Sonraki tercihimiz kurutulmuş et. En azından et. Sonra hidrolize protein, sonra un... Mümkünse hidrolize protein ve un içeren mama kullanmayın.

AhsenAise

Taze et , günlük kesim hayvandan alınan ettir,kurutulmuş bir dünya işlem görmüş ,içine koruyucu vs eklenmis mamada " taze" et zaten olamaz ,et de et haliyle kalmıyor , pazarlama stratejisi bu içerik yazıları , mecburen veriyoruz,ama taze eti islemsiz bizzat vermeli ,en azından hafif haslamali
Evet bu konuda size katılıyorum