Sahiplendirmeme Yardımcı Olurmusunuz ?

Merhaba sokakta iki dişi yavru kedi buldum gözleri enfeksiyonluydu ikiside maşallah şimdi çok iyiler evimde baktım onlara bir odanın içerisinde iki kardeş sıkılmadan oynuyorlardı ama şimdi biri sahiplenildi diğeri tek kaldı kapının ağzında sürekli miyavlıyor elimden geldiğince oynuyorum ilgileniyorum dışarı çıkartmıyor kendi kedim çok ağresif tepkiler veriyor ve hala 15 gündür alışamadı ilk günkü kadar tepki veriyor onun o miyavlamasına dayanamıyorum içim parçalanıyor.Bu yavruya yuva bulmam için hesaplarınızda paylaşım yapmanızı rica etsem bir Canın yuvalanmasına yardımcı olurmusunuz lütfen 🙏

3 CEVAP

_SeNa

Güncel olsun diye yazıyorum. Umarim sahiplenen olur her yere ilan koyun 💕

Snzlc

güncel

iegny

güncel