Mama İçeriklerini Hatalı Yazan Siteler

Lils

Mama almadan önce içeriği resmi siteden kontrol etmek çok önemli. Bugün M A R K A M A M A 'da bozita kısır tavuklu mamanın içeriğine baktım. Sonra yabancı bir kaynaktan kontrol edince içeriklerin biraz daha farklı olduğunu fark ettim. Müşteri hizmetleri değiştirileceğini söyledi umarım değiştirirler. Birçok site hatalı içerik yazıyor maalesef. Tahılsız olarak geçen sanabelle mamanın içinde pirince de denk geldim P e t i m c e sitesinde.

7 CEVAP

iegny

p e t i m c e sitesi sürekli olarak yanlış bilgi yazıyor evet fakat M A R K A M A M A' dan bozita geyik etli kısır kedi maması aldım ve almadan önce içerikleri karşılaştırdım aynıydı diye hatırlıyorum belki şimdi değişmiştir. Bozita'nın kendi sitesi var zaten ordan içeriğine bakabilirsiniz. bu arada 10kglik mama almıştım mrkammadan sorunsuz elime ulaştı. bayağı da erken sürede ulaştı. paketteki içerikle aynıydı

Palyaco

Markaların kendi sitelerinden bilgi alın ben öyle yapiyorum

iegny

Bozitanın kendi sitesinde yazan geyik etli tahılsız kısır kedi maması içeriği:

Tavuk %32 (kuru tavuk %21, taze tavuk* %7, tavuk suyu %4), kurutulmuş patates*, bezelye nişastası*, ren geyiği* (taze hazırlanmış %8), kemik yağı* %5, kurutulmuş sığır eti proteini %4, lignoselüloz * %4, kurutulmuş domuz proteini %4, kurutulmuş yumurta* %2, balık unu* %2, mineraller, kurutulmuş pancar lifi*, hindiba inülin* (FOS %0.63), mannan oligosakkaritler* (MOS %0.2), maya* ( ß-1,3/1,6-glukanlar %0,1). * Doğal içerik

mrkammada belirtilen içerik:

Tavuk %32 (kuru tavuk %21, taze tavuk* %7, tavuk suyu %4), kuru patates*, bezelye nişastası, ren geyiği (taze hazırlanmış %8), kemik yağı* %5, kurutulmuş sığır eti proteini %4, lignoselüloz * %4, kurutulmuş domuz proteini %4, kurutulmuş yumurta* %2, balık unu* %2, mineraller, kurutulmuş pancar lifi*, hindiba inülin* (FOS %0.63), mannan oligosakkaritler* (MOS %0.2), maya* ( ß-1,3/1,6-glukanlar %0,1). * Doğal içerik

End_19

Evet bende bu yüzden birden fazla siteden araştırıyorum içeriğini

iegny

mama içeriklerine eğer varsa direkt kendi resmi hesaplarindan bakin. yoksa da zaten öyle bir mamayı almayın bence fakat m a r k a m a m a'ya güveniyorum açıkçası sorunsuz ve hızlı geldi. aynı zamanda fiyat olarak da bozita için en uygun fiyat ordaydı şimdi zamlanmış. hatta kampanya vardı mama alımında yanında kedi vitamin tüpü ve kum veriyorlardı. onlar da sorunsuz geldi. 6adet yaş mama da almıştım onlar da sorunsuz geldi.

Lils

Bozita kısır tavuklu mamanın içeriğinde tavuk suyu ve domuz proteini vat normalde. Bunlar M A R K A M A M A da gözükmüyor.

iegny

bu arada şunu söyleyeyim içerik olarak aynı geyikli tahılsız fakat analiz olarak farklı. protein oranı m a r k a m a m a'da %32 gözüküyorda fakat gerçekte %33 bunun dışında yine omega 3 ve 6 gözükmüyor sitede fakat gerçekte var.