Aşılarınızı Kaç Tlye Yaptırıyosunuz

cookie_irem

veterineriniz aşıları kaç tlye yapıyo iç dışa ve karmaya tanıdık olduğu için 220 tl aldı sizin aşılar ne kadar

16 CEVAP

iremdemir16

İç dış 100 e yaptırıyoruz karmada 110 a yaptırdık. İlk aşınız ise aşı karnesinin fiyatıda var 20tl

pebina

iç dış parazit için 80 karma için 120 demişlerdi bize. Tabi karma aşı şu an zam gördü ondan farklılık olabilir. Bilemedim

Aysen61

Bende 70 e yaptırıyorum tek aşı fiyatı 50 tlde dış parazit galiba

iegny

iç dış parazit toplamda 65tl (iç 45, dış 20)
karma da 80tl

tyguler

icdıs 100tl
karma 80tl (bir dozu)

Aleynademirtas

İç dış toplam 160 karma 3 doz oluyor her seferinde 100 istediler

_SeNa

Karma ve kuduzu 120 şer tl ye ,paraziti 100 e yaptırmıştık . Şimdi daha uygun bir veteriner bulduk 70-80 tl civarina yapıyormuş aşıları bundan sonra ona gidicez.

cookie_irem

ben aşı kartını aldımda orda aşısını olduğu yerde veterinerin adı yazıyo başka veterinere götürsem sorun olurmu

_SeNa

cookie_irem sorun olmaz bence ben de öyle yapıcam

cookie_irem

tşk ederim hepinize sena sanada çok tşk edrim :)

sahraxfittiko

1 aşı 70-60 tl den aşağı olmuyor. Olsun. Kedimiz sağlıklı olsun fkrfnkdndz

violetsmom

fiyatini net hatirladigim tek sey ic dis parazite 120 veriyoruz

Palyaco

İç dış parazit 160 tl 2 ayda bir

Lils

Karma 80 - içdış 80. Kuduz ise 2.5 TL ilçe tarımda.

buusracikk

İç hap veriyor 50 tl, dış 70 tl, karma 100