Tuy Doken Kedilerim İcin En İyi Vitamin Macunu Hangisidir?

Badebostan

Merhaba 3 tekir kedim var, proplan derma kullaniyorum mama olarak ucu de kisir. Daha once hic macun yemediler hic almamistim fakat simdi tuy dokulmesi icin artik bir vitamin macunu kullanmak istiyorum. Deneyip sonuc aldiginiz tavsiye edebileceginiz urunler nelerdir?

1 CEVAP

duman_cat_world

kedisini bol bol tarayın. kaliteli bir mama yedirin. pro plan yerine nd, acana, bozita veya exclusion olabilir. bol bol taze su içtiğinden emin olun. tüy dökülmesi büyük miktarda azalacıktır. hala döküyorsa somon yağı takviyesi yapabilirsiniz. mutamin organics markasından memnunum öneririm:)