1 Aylık Kedileri Tuvalet Eğitimi Veremiyorum

dsasdasda

Kedileri tuvalet kabinin içine koydum ama koyduğum an geri çıkıyorlar tuvalet eğitimi veremiyorum napacam 1 aylık 4 yavru

3 CEVAP

_SeNa

Kum kabının içine koyun patileriyle kumu eşelettirin gün içinde uygulayın bunu ve tuvaletlerini ortalığa yapıcaklarini hissettiğiniz an kumuna koyun. Benim kedim de bir aylıktı kumuna koyup bir kere kumu kazdırdım hemen öğrendi.

Kumun içine koyup ön patilerini tutarak kazıyormuş gibi yapın hemen alışıyorlar. Gerçi sizinkiler daha çok küçük o yüzden de olabilir

Basakdd6

Kumun içinde biraz oturmasını sağlayın koklatın çıkmak istese de geri koyun tuvalete eğitim uzun bi süreç olabiliyo bazen kolay gelsin 🌼