Fitmin Kısır Kedi Maması

beyzathemoc1

bu mamayı deneyen var mı acaba içeriğine göre fiyatı gayet iyi görünüyor bilgisi olan yazarsa sevinirim

22 CEVAP

beyzathemoc1

aa o zaman petlebiye söyleyeyim ben inşallah getirirler hep beraber yumulalım

Palyaco

Petlebi getirirse denerim filmin i

iegny

@Lils 3ekimde petlebide indirim mi oluyor? ben mamayi daha yeni aldigim icin artik yenisini 5,6 ay sonra alırım. umarım çok zamlanmazlar... 4ekimi çoktan geçmiş olacak:((

Lils

@iegny 4 Ekim hayvanları koruma günü. Migrosta vs. her yıl %50 indirim oluyor mesela. Petlebi kedi gününde indirim yaptı. 4 ekim daha kapsamlı oluyor genelde o yüzden büyük bir indirim olur bence.

beyzathemoc1

evet petlebi pahalı ama yanındaki hediyeleri düşününce hemen hemen aynı fiyata geliyor 1 hafta önce dopdolu bi kutu alışveriş yaptım 5 konserve yaş mama 8 ödül maması malt 2,5 kg instinct 300 tl tuttu bence baya iyi

beyzathemoc1

tarık bey bile denerim dediyse petlebi getirince birbirimize savaş açacağız herhaldd stok bitmeden almak için :)

Palyaco

Exclisionla karışık veririm filmin i kesinlikle