Fitmin Kısır Kedi Maması

beyzathemoc1

bu mamayı deneyen var mı acaba içeriğine göre fiyatı gayet iyi görünüyor bilgisi olan yazarsa sevinirim

22 CEVAP

duman_cat_world

içeriği çok güzel ancak biraz bulmak zor her yerde yok maalesef.. Onun dışında deneyebilirsiniz 🤩

beyzathemoc1

bulmayı pek dert etmiyorum aslında benim için önemli olan iyi olup olmaması pek bulunmadığı için insanın içine biraz şüphe giriyor eğer memnun kalanı çoksa denemek istiyorum ya

iegny

içeriği çok güzel bir mama gerçekten

beyzathemoc1

evet şu an uyguna mama sitesinde 10 kilosu 350 tl bide çok cezbediyor benii

iegny

ohaaa 10kg 350tl aşırı iyi gerçekten benim baktığım sitede 450tlydi hatta o yüzden düşündüm acaba bu mamayı mı alsaydım diye (daha yeni 10kglik bozita geyik etli tahılsız kısır mama aldım 400tlye) 350tl çok iyiymiş fakat site güvenilir bir site mi daha önce pek duymadım ismini

iegny

artık alır ve beğenirseniz bir sonraki mamamız da bu olur :)))

beyzathemoc1

şu an feliciayı bitirmeye çalışıyorum 2,5 kg instinct aldım o bitsin ilk deneyeceğim mama bu :D kedilerim sık mama değiştirmeyi dert etmiyor hiç sindirim problemi yaşamadık çok şükür hatta 3-4 ay aynı mamayı kullanıca yememeye başlıyorlar bakalım bi deneyeceğim memnun kalırsam yazarım buraya da

iegny

mama bitmiş gözüküyor... başka da vardır belki de yani gelince haber ver yazıyor

beyzathemoc1

aa dün akşam vardı

demek ki çok hızlı tükeniyor :(

beyzathemoc1

petlebiye de mesaj attım belki getirirler

iegny

biz de felicia kullanıyorduk sonrasında araştırdığımda kötü bir mama olduğunu anladım. sonra mama arayışına girdim ve bozita aldım aldıktan ertesi günü zamlandı rwofowofo şanslıyım galiba. 7ay vs gider sanirim 10kgsi ondan sonra da ya devam ederim (aroma vs değiştirmeyi öneriyorlar o yüzden muhtemelen değiştirim ve kesin mamalar zamlanmış olur) ya da başka mama ararım artık... ama şimdilik bozita kullanalı 1 hafta vs oldu ve çok memnunum

iegny

pe tlebi biraz pahalı maalesef... BUNU DİREKT SİTENİN SORU CEVAP KISMINDA SÖYLEMEM DE ŞAHANE

Lils

@iegny Aslında ciko4 %10 indirim kodu ile aynı fiyata geliyor dışarısı ile ve hediyeler oluyor yanında. Ben 4 ekimi bekliyorum mama almak için.

Minigimmm

Fitminin içeriği çok iyi, bir ara kafayı takmıştım bu mamaya, milaluna kanalinin kedi sahipleride bir ara kullandi bu mamayi cok memnun kalmisti ama turkiye distribütörü yok mudur nedeni nedir anlayamadim, dağıtımda bir sıkıntı var. Internettende oyle her yere guvenemiyorum o yuzden kullanmaya cesaret edemedim. Petlebi getirirse kesinlikle denerim :)

beyzathemoc1

evet felicianın içeriği güzel değil ama biz nd kullandık tavuklu narlı hiç iyi gelmedi çok tüy döktüler tüyleri matlaştı feliciaya başlayınca tüy dökümü baya azaldı parladı tüyleri önceden de 3 kedim olduğundan ve oğlum hasta olduğundan bütçem kısıtlıydı mystic matisse ve prochoice denedim aralarından en iyi gelen felicia oldu şimdi de instinct biraz gaz yaptı sanırım azar azar karıştırdım mamalsrına annem dün heranın gaz çıkarttığını söyledi benim kedilerim bi garip pahalı mamalar iyi gelmiyo :( sokak kedilerine verdiğim mamaları yiyişlerini bi görseniz sanki et veriyorum sokaktakilere

içeriği iyi olmayan mama kullanınca neredryse her gün ev yapımı ya da içeriği kaliteli yaş mama veriyorum hiç yaş mama vermesem tavuk yunurta vs veriyorum dengelensin diye