Kedi Çizgifilmii

Lunaveelmas

https://youtu.be/eXPps9_0YeU Luna normalde çizgiflm izlemezdi ama bunu sabahtan beei izliyır delircem çok tatlı izliyor kxwlzlwdmd siz de deneyin bencee çok akıllı duruyorlar

5 CEVAP

duman_cat_world

bizimkine youtubedan fare yakalama videosu açmıştım azıcık izliyor (yakalamaya çalışmak yok) sonra sıkılıp gidiyor çok akıllıdır benim oğlum farenin gerçek olmadığını anladı resmen😂😂 Bunu da deneyelim bakalım.

NOT: Çizgi film ayrı yazılır aklınızda olsun 😉😉

sahraxfittiko

ben mölang ve doreamon açmıştım izlemedi :(

Lunaveelmas

@duman_cat_world ayy sinek ve fare yakalaması açınca telefon elden gidecek gibi oluyor clwpzlskd burada zaten özürlü gibi yazmışım lunayı anlatırken kendimden geçiyorum ckwxpwğld

Esma78

Hep çizgi film izleyen kedim olsun istemişimdir deniycem bunu jddxkmnc

Lunaveelmas

@sahraxfıttiko onları ben izliyorum coesloskd tom ve jerry de deneyiin