Kedim Hassas Ve Alerjisi Mi Var

Siyahinsahibi

kedim ilk aldıgımda barınaktan hapşurmasının sebebi barınaktaki kedilerden kaynaklı oldugu söylenmişti eve geldikten 3 gün sonra veterinere gittik ilaç kullandı ve geçsede biraz olsun hala vardı bende kokulu olan her şey i kaldırdım kumu kokuluysa kokusuz aldım yerleri suyla sildim sadece her şeye dikkat etim bayadır , şimdi hapşuruyor ama 4-5 kere ard arda hapşuruyor toza mı neye alerjisi var bilemedim bu durumu yaşayan var mı

2 CEVAP

duman_cat_world

herhangi bir şeyden olabilir. dediğiniz gibi toz olabilir başka bir şey olabilir hasta olma ihtimali de yok değil. en doğru teşhis için veterinere götürün minnoşunuzu 🐈 Umarım bir şeyi yoktur

Basakdd6

Her yeri temizlediyseniz toz olacağını sanmıyorum geldiği yerde üşütmüş olabilir öksürük halsizlik de varsa yüksek ihtimal üşütme ama sadece hapşırıksa alerjidir