Petlebi Alışverişi

Warriorsans

Merhaba YouTube da kedim şans için bir kanal açtım ve petlebi alışverişimin videosunu çektim özellikle sonundaki kedilerin tatlılığı için bile izlemeye değer ama henüz sadece ben izledim ve beğendim :/ rica etsem videoma bir bakabilir misiniz? Kanalımın ismi luckpet

16 CEVAP

duman_cat_world

Kedi alışverişi videolarını izlemeyi çok seviyorum hemen size de bakalım beğenirsem like atıp takibe alırım 🤩🐈🐾 Daha çok video paylaşınn 💜

Warriorsans

Ay ilk kez böyle bir video çektim ve hiç beceremedim 3 dakika oldu video 😂 ilerde daha iyilerini yapabilirim umarım 💘

duman_cat_world

videoyu izledim görmüşsünüzdür. çok güzel olmuş başlangıç için gayet kaliteli bir video. aldıklarınız da kaliteli içeriğini beğendim ürünler. 🤗🥰 Sokak canlarını da beslemeniz harika olmuş. 🐈🐾 Şans'a da sevgiler 💜

Warriorsans

Ayy beğenmenize çok sevindim paylaşırken nasıl utandım ve çekindim anlatamam çookkk teşekkür ederim destek olduğunuz için 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🥺🥺🥺😺

Gigi87

Eline sağlık, gayet hoş bir video olmuş, beğendik yorumumuzu attık biz kanalınıza, hayırlı olsun❤️

Warriorsans

Çok tatlısınızz 🥺 yeni videolar çekmek için cesaretlendim 🙋 💞

duman_cat_world

ya çok tatlısınız tabii ki izler ve destek veririm sizee 🤗🤗

duman_cat_world

İnanmak başarmanın yarısıdır diye boşuna mı demişler 🤩 Elbette yapabilirsiniz 💜

tyguler

bence gayet güzel bir video olmus elinize saglik

Gigi87

Eline sağlık, gayet hoş bir video olmuş, beğendik yorumumuzu attık biz kanalınıza, hayırlı olsun❤️

Renklipati

Beğendim bende,bence güzel ve açıklayıcı olmuş güle güle yesin bebişler sonundaki canlarda çok hoş sevimli minakklar🐾🐈🌹

Warriorsans

Teşekkür ederimm 🤍 sondaki bebişler hırlaya hırlaya kavga ede ede yediler oysaki öncesinde kuru mama vermiştim 😅

Lunaveelmas

Yapıyosun bu işii her şey hemen olacak değiil ilerledikçe büyürsün umarımm

Poncimin

Güzel video olmuş, beğeni attım. :)

Warriorsans

Ayy harikasınızz çok teşekkür ederim 💘💘🥺🥺