Erkek Kedilerde Kızgınlık

Findikthecat

Merhabalar 1 mayısta doğan bir erkek kedimiz var. Yani tam 4 aylık 5. Ayına giricek.Bugün farkettim kuyruğunu kaldırıp koku salıyormuş gibi kuyruğunu titretiyor. Ve bağırıyor. Ama canı yanıyormuş gibi acaba kızgınlık mı yoksa bir hastalık olabilirmi. Her zaman bağırmıyor sadece kuyruğunu titretirken. Sokakta bakıyoruz bu arada. Sizce kızgınlıktamıdır? Çok küçük değil mi??

4 CEVAP

Basakdd6

Kızgınlık için biraz erken gibi ama düşük bi ihtimal de olsa girmiş olabilir ya da bi zarar görmüş olabilir sokaktaysa

violetsmom

kizginlik 4-6 aylarda baslar girmis olmasi muhtemel zamani geldiginde kisirlastirirsiniz

Superisi814

Kızgınlık dışında heyecanlanıklarında da kediler kuyruğunu titreterek mivaylayabilir.Bu da yukarıya ek bilgi olsun diye.:)

Muezzabalim

Kabız olduğunda da o şekilde kuyruk titreyip acı acı miyavlayabilir gözlemleyin bence