Köpeğim Sürekli Çimen Yiyor

irmtnc3

Köpeğim( jack russel kırması) sürekli ot yiyordu veterinere gittik iç parazit verdik vereli 24 saat geçti ama hala sürekli Çimen yiyor ve karnı taş gibi şiş Ne olmuş olabilir Ne yapabiliriz sürekli karnını ovalıyorum ama Yardım ederseniz çok sevinirim Şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻

5 CEVAP

Kebikec

Midesinden rahatsız ve kusma ihtiyacı içinde olabilir. Çimi genelde kusabilmek için yiyorlar.

Superisi814

Ek olarak agrili olduklarinda ve dişkilamayi rahatlatmak ihtiyacinda yerler.Bu kedi ve köpeklerin doğal şifa icin çözümüdür.Kabizlik mevzu ise , zeytin yaği icirin be yoğirt yedirin.Olmadi karistirin.Yardim edicektir .

irmtnc3

Çok teşekkür ederim sanırım kabız gibi yarın zeytin yağını deneyeceğim

irmtnc3

Teşekkürler 🙏🏻

irmtnc3

Çok teşekkür ederim sanırım kabız gibi yarın zeytin yağını deneyeceğim