Mama Önerisinde Bulunabilir Misiniz?

ddilaracaa

Arkadaşlar, 3 aylık kedime ilk başta royal canin kitten veriyordum. Baya tüy dökmesi yapıyordu. Sonra hillse geçtim ama hillsi royal canin kitten kadar beğenmedi. Royal canin kittenin de hayvanlar üzerinde deney yaptığını öğrendim.Kesinlikle tercih etmeyeceğim. Başka ne önerebilirsiniz? Nd markasından tavuklu olmamak şartıyla ne önerirsiniz?

14 CEVAP

Ebruhil

Mamaları arasında geçiş yaparken kademeli olarak ilerleyin. Aniden değiştirdiyseniz o yüzden sevmemiş olabilir. Mesela ilk gün %90 eski mama %10 yeni mama gibi. Eski mama oranını zamanla azaltın bir hafta 10 gün içerisinde

ddilaracaa

Geçişleri o şekilde yapıyorum zaten. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Ebruhil

Merhaba, ben bebekliğinden beri pro plan kullanıyorum severek yiyor tavsiye ederim

Poncimin

Kilosu için bütçeniz nedir?

simbakedi

nd ocean kitten öneririm ama geçişi uzun tutmalısınız 15 güne yayarsanız iyi olur. tahılsız olduğu için sindirim sorunu yaratabilir. kedim ocean kittena bayılıyor. içeriği de gayet güzel

dilanbulent

Proplan öneririm.

Palyaco

Exclison ton balikli

iegny

arkadaşlar deney yaptığı için royal canin kullanmak istemeyen birine proplan öneriyorsunuz... proplan, hills, royal canin deney yapıyorlar. N&D ya da Acana kullanmanızı öneriyorum. Acana biraz daha pahalı bütçeniz yeterse Acana, yetmiyorsa N&D

dilanbulent

Aynen ND falan yapmıyor zannet sen. Devam böyle. Kesin yapmıyordur hayvan deneyleri.

iegny

ND Ocean Morina Balıklı Balkabaklı ve Karidesli Yavru Kedi Maması çok güzel bence bütçeniz yetiyorsa...

iegny

@dilanbulent evet farmina cruelty free:)) kendi paketinde yazıyor cruelty free olduğunu. ben zannetmiyorum yani kesinlikle deney yapmıyor.

iegny

farmina ndnin üreticisi bu arada. nd paketlerinin üzerinde cruelty free simgesi var.

tyguler

hills de deney yapiyor haberiniz olsun

Lils

Brit care