Kedi Tuvaleti

Lavinia17

5 aylik bir kedim var 2 gündür fındık büyüklüğünde kaka yapiyor bu anormal bir durum mu?konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgisini paylaşirsa sevinirim.
(Bu soruyu sorma sebebim konuyu araştirirken bu sitede konu hakkinda olumsuz bir yorum gördüm o yüzden sormak istedim)

3 CEVAP

citirannesi

Kabız olmuş olabilir. Tıbbi konulara yorum yapmamın doğru olmayacağını düşünüyorum. Diyebileceğim tek şey veterinere danışınız

CalicoMinos

Bazı kediler çok yapıyor

buusracikk

Yukarıda yapılan yorumda söylenildiği gibi kabız olmuş olabilir ya da bağırsaklarında enfeksiyon da olabilir. Veterinere danışmanızda fayda var geçmiş olsun