Kedim Kansız Burnu Bembeyaz Duvarı Yaliyor Ne Kullanabilirim

AygulAygul

Kedim kansız burnu bembeyaz ve duvarı yaliyor vitamin olarak ne kullanabilirim.

3 CEVAP

zba7

Bu konuda veteriner hekiminize danışmadan bir şey kullanmanızı tavsiye etmem.Çünkü rastgele bir durum değil.kansızlık olduğunu söylerse zaten hekiminiz ona göre bir ürün veya tedavi yöntemi tavsiye edecektir.

Unabomberr

Kan testi yaptırmanız lazım. Sonrasında veteriner durumun aciliyetine göre ya serum, vitamin desteğine başlar ya da şurup, ilaç verir evde kendiniz uygularsınız. Kansızlıkta dana kuzu ciğeri, dalak, et haşlayıp verilmesinin faydası baya oluyormuş. Önce veterinerin görmesi gerekiyor ne boyutta kansızlığı, demir eksikliği de vardır muhtemelen.

_SeNa

Bence veterinere danışın daha doğru olur, götürmeseniz bile arayabilirsiniz