Uygun Mama Seçimi

SelenG_

Merhaba 15 aylık erkek kısır kedim nd ocean ile besleniyordu. Fakat son zamanlarda iştahla yemediğini farkettim. 6 kilo olduğu için bunu sorun yapmadım ama zorla yediği için değiştirsem mi diye düşünmeye başladım. Fikri olan var mıdır? Değiştirsem hangi mamaya geçebilirim? Teşekkürler

6 CEVAP

simbakedi

acana oneririm butce yeterse, bu sitede milaluna10 kodu ile alirsaniz hemen hemen nd fiyatinda oluyor. benimki nd oceani cok seviyordu, acana pacifica aldim balikli ona da bayiliyor su an. ama sanki kediniz biraz dombili :D o yuzden acana vs alirsaniz olculu besleyin, hem maddi hem saglik acisindan

defneb

Kedim advance kitteni severek yiyor, advance sterilised deneyebilirsiniz farkli cesitleri de var

Palyaco

Exclision ton balıklı tavsiye ederim iştahla yedigi tek mama

duman_cat_world

Acana öneririm bütçeniz varsa. Ya da ND kuzulu yaban mersinli veya tavuklu narliya geçebilirsiniz bizimki ölüyor ölüyor... 😝❤️

Gimlihanim

Acana öneririm çok seviyorlar genelde. Bizimki bayıldı. Ama porsiyon porsiyon verin bence sizinki belli ki yemeyi seviyor maşallah 😅

emre536

tavuk etine alerjisi yok ise dilerseniz tavuklu kısır kedi maması tercih edebilirsiniz