Gimcat Ve Felicia

Biber2021

Kendi yavru kedim için bu mamalardan aldım 10 ar tane petlebiden umarım iyi icerikleri vardır

16 CEVAP

noface

Sipariş verdikten sonra buraya gelip soru açmanız mantıksız olmuş. Ne diyeyim, inşallah içerikleri iyidir. 😶

Poncimin

Felicia paket mamaları iyi değil. İçerisinde şeker var. Konserve olanların ise içeriği gayet güzel. Onu tercih etseniz daha iyi olurdu. Ama birkaç kere vermekten sorun olmaz merak etmeyin. Gimcat'in yaş mamaları zaten güzeldir onda sıkıntı yok.

duman_cat_world

Gimcat çok güzel içeriğe sahip. Felicianın poşet olanından almışsınız içinde şeker var kötü bir mama. Konservelerinin içeriği güzel keşke indan alsaymışsınız. Hem aldıktan sonra sormanızın ne anlamı var ki 🤷‍♀️

End_19

konunun amacını anlamadım ama Vardır bir bildiğiniz

Renklipati

Gimcat iyidir doğru tercih felicia alırken de konserve olanlardan alın.. şimdilik sorun olmaz yedirin ve afiyet olsun miniğe 🐾🐾

Biber2021

Canım şuan sormak istedi çünkü umarım açıklayıcı olmuştur amacım pati puan değil zaten o bir işede yaramıyor sanırım yanlış anlaşılmışım biraz

Biber2021

Canım şuan sormak istedi çünkü umarım açıklayıcı olmuştur amacım pati puan değil zaten o bir işede yaramıyor sanırım yanlış anlaşılmışım biraz

elifnzsahin

felicia konservelerinin icerikleri daha iyi paket olanlara göre konserve almanızı oneririm gimcat inde içeriği güzel afiyet olsun bebise

elifnzsahin

felicia konservelerinin icerikleri daha iyi paket olanlara göre konserve almanızı oneririm gimcat inde içeriği güzel afiyet olsun bebise

Warriorsans

Gimcat gayet kaliteli bir içeriğe sahip. Diğer mamanında konserve versiyonu daha iyiymiş. Siparişiniz henüz kargolanmadıysa arayıp iptal ettirip değiştirebilirsiniz

altunsila

Yaş mama her gün verilen bir besin değil kuru mama gibi. Tabii ki ben de içeriğinin iyi olmasına dikkat ediyorum toplu alırken ama bazen felicia veya gormet gibi çok iyi içeriğe sahip olmayan ama kedimin çok sevdiği yaş mamalar hediye falan geliyor, öyle durumlarda veriyorum. Gimcat zaten çok güzel. Bence sıkıntı yok ama tercihinizi birdahaki siparişinizde yine gimcat, me-o, schesir gibi markalardan yana kullanabilirsiniz. Suzionline.com'da yaş mama kıyasları ile ilgili bir yazı var, bakmanızı öneririm çok güzel bir yazı

altunsila

Ayrıca hayatınızda son kez yaş mama almıyorsunuz sonuçta, sipariş verdikten sonra aklınıza sormak gelmiştir şimdi sormuşsunuzdur ne var bunda. Şimdi niye soruyorsun diyenler birazcık saçmalamış :)

Palyaco

Yasmamada gimcat fleto elmali ve miamor cigerli

Biber2021

O kadar haklısınız ki @altunsila

Biber2021

O kadar haklısınız ki @altunsila