Mama Markası

Catcisem

Hangi mama markasi yavru kedim icin iyi olu

9 CEVAP

Sirinkedisever

Orta bütçeli olarak şunları önerebilirim (bana da bi arkadaşım önermişti) felicia ve golosi

Cotontzu_Siri

Orijen six fish

PET_DOSTU

Şimdilik naturea kitten olabilir

nyancat

Eğer istanbulda yaşıyorsanız eminönünde açık mama satan yerler var ben pek desteklemiyordum ama her sabah yeni paket açıyolar sabah çok erkenden giderseniz taze alabilirsiniz eve gelincede hava almayacak şekilde bi kavanoza falan koyun benim bütçem çok fazla değil bu sayede kaliteli mamayı biraz daha ucuza alabiliyorum şuanda n&d kullanıyorum yavru kedi maması kedim çok sevdi ama mama çok aşırı kokuyor :/

Cotontzu_Siri

açık mamalara başka mamalar da karıştırırlar

nyancat

Kendileri paketliyorlarsa evet dediğiniz gibi olabilir ancak ben direkt mamanın kendi paketinden çıkma bir şekilde alıyorum ve bir kaç tanıdığımda böyle yapıyor ve gayet memnunlar umarım dediğiniz gibi içine başka mamalar karışmıyordum

Uygun fiyatlı ve iyi bir mama olarak Golosi'yi öneririm kesinlikle memnun kaldığım bir mama

İyi kaliteli bir mama arıyorsanız Bozita derim. Özellikle yavruluk dönemindeki beslenme bütün hayat kalitesini berilleyeceği için önem vermek lazım. Bozita bu açıdan tam ve besleyici bir mama tavsiyemdir.

Senaaaaaaaa

Kedim için Hangi mama iyi Olur demiş Yani Bütçe olarak Belirmemiş
Kedin için N&D tavsiye ediyorum.