Yaş Mama Önerisi

Merhabalar. Güneş için Nutri Feline sığır etli yaş mama kullanıyorduk. Çok seviyordu görünce çıldırıyor bir tanesini bir günde yavru olmasına rağmen bitiriyordu. Artık pek sevmiyor yaş mamaya çok aşık olmasına rağmen kuru mama tercih ediyor o derece. Sizin kullanıp memnun kaldığınız yaş mamalar varsa önerebilir misiniz?

25 CEVAP

citirbebegim

Schesir aloevera&ton balığı.
N&d m.balığı&karides&balkabağı.
Bu ikisi bizim favorimiz, nefes bile almadan yiyor 😍

komurlolis

Me-o keçi sütlü olana bayılıyorlar, hem de içeriği çok güzel.

Yasij

Schesir,mera,animonda carny ocean serisi diğerleri değil,bi de son keşif inaba ancak cok pahalı

End_19

Gimcat, felicia

BulutMia

Vets plus konserve mamaları ve Felix mamaları çok seviyor benimkiler

Jarvis12

Benim kedim felicia konserveyi çok seviyordu, hatta 24lü paket halinde aldım. birkaç tane yedikten sonra bir hastalık geçirdi ve hastalığı döneminde asla o mamayı yemedi. iyileşti çok şükür iştahı yerine geldi, ama yine de felicia'yı yemiyor. hatta bi dönem sürekli jöle içinde taneli olan yaş mamalardan tercih ettim, kıyılmış yemiyor diye. yanlışlıkla prochoice'un kıyılmış mamasını alınca bi deneyeyim dedim, onu baya iştahla yedi. anladım ki problemi kıyılmış mamayla değil, felicia kıyılmış mamayla. artık feliciayı sokaktaki miniklere veriyorum, onlar afiyetle yiyorlar. bunun dışında kedime neredeyse her markanın yaş mamasını veriyorum, çeşit olsun diye. nd ve schesir gerçekten çok iyi ama sürekli almak bütçeyi biraz zorladığı için ara ara daha uygun olan mamaları da tercih ediyoruz. belli bir favorimiz yok, benimki genel olarak yaş mama olsun da ne olursa olsun modunda :)

sahraxfittiko

-me-o
-schesir
-gimcat shinycat
-nd
-vets plus
-gourmet

violetsmom

kedim eve geldiginden beri schesir kullaniyorum su zamana kadar baliklisi tavuklusu ve yengeclisini denedik bayilarak yiyor

emreovec

bence schesir. riske girmeye değmez.

citirannesi

Market yaş mamalarindan.uzak durun. Benim önerim felicia, vetsplus. İçerikleri temiz. Kedim de beğenmişti. Ayrıca marketten yarım kilo ciğer alıp harika yaş mamalar yazabilirsiniz. İnternette ve buradan birçok tarif var.