Yaş Mama Önerisi

Merhabalar. Güneş için Nutri Feline sığır etli yaş mama kullanıyorduk. Çok seviyordu görünce çıldırıyor bir tanesini bir günde yavru olmasına rağmen bitiriyordu. Artık pek sevmiyor yaş mamaya çok aşık olmasına rağmen kuru mama tercih ediyor o derece. Sizin kullanıp memnun kaldığınız yaş mamalar varsa önerebilir misiniz?

25 CEVAP

gulsump

Felicia konseve , gourmet

altunsila

Ben schesir kullanıyorum, bayılıyor, içeriği de çok güzel. Gourmet'e de çıldırıyordu ama onun içeriği iyi değil ne yazık ki, o yüzden vermiyorum, çok çok nadir hediye falan gelirse veriyorum. ND'nin yaş mamalarından adeta nefret ediyor, dediğiniz gibi hiç dokunmuyor. Bir de Me-o'nun hem ödül mamalarına hem yaş mamalarına gerçekten tam anlamıyla deliriyor.

Palyaco

Miamor gimcat fleto elmali

Lils

Felicia konserve, vets plus, naturon, gimcat

Lils

Vets plus ve naturonu denedim ikisini de severek yedi. Gimcat ve felicia konserve yorumları da çok iyi daha denemedim ama denemeyi düşünüyorum

MunevverOzturk

Miamor

iegny

nutri feline, bozita, animonda carny ocean, animonda vom feinsten, felicia konserve, (konserve olmayanı almayın) n&d, schesir.

Gigi87

Nd ve gimcat

Gimlihanim

Me-o keçi sütlü konserveleri, schesir, felicia konserveleri, animonda carny, vitacraft, bozita şimdilik aklıma gelenler bunlar 😊

Gimlihanim

Me-o keçi sütlü konserveleri, schesir, felicia konserveleri, animonda carny, vitacraft, bozita şimdilik aklıma gelenler bunlar 😊

Warriorsans

Schesir, vets plus, gimcat, bozita, obivan, exculusion deneyip sevdiklerimiz

Phoenix3

Felix, Vet's Plus, Miamor

Phoenix3

Felix, Vet's Plus, Miamor

Phoenix3

Felix, Vet's Plus, Miamor

Phoenix3

Felix, Vet's Plus, Miamor