Okulun Ordaki Kediler

bolt

Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben her gün teogum olduğu için yaz ayında olsa kursa gidiyorum ve dönerken okulun yakınında cookk tatlı küçük küçük 4 kardeş kedi yavruları var ve ben bunlardan birini sahiplenmek istiyorum ama diğer 3 kardeş orada kalırsa olucek ben bu durumdan çok korkuyorum onlarında alsam buyunce sahiplendirsem diyorum ama ben onları büyüyene kadar bana alisirlarsa sahiplendirsem piskolojileri bozulursa diye korkuyorum sizce hepsini alıp bir süre sonra sahiplendirsem mi

6 CEVAP

dollfacepersian

Bence hepsini alın,yeni ailelerine alışmaları karakteri ile ilgili bir durum. Oğlum bana alışması aylar sürmüştü,kızım ise 1 günde alıştı bana.

betulaltundal

Er ya da geç yeni yuvalarına alışacaklardır eğer tehlikeli yerdelerse ve alma imkanınız varsa hepsini alın zaten yavrularmış uyum sağlarlar yuvalarına hemen

dollfacepersian

Sokaktaki kedilerin çoğu yavru daha sütten kesilmeden onu bırakabiliyorlar. Çünkü erkek kediler anneyi rahat bırakmıyor çoğunlukla,yada hemen kızgınlığa girip yavruları bırakıyorlar. Bence biraz gözlemleyin,anne çok fazla yavrularıyla çok fazla ilgilenmiyorsa biraz bekleyip alın yavruları. Yavru kediler için olan süt tozuyla beslemeniz gerekiyor. Marka olarak Gimcat ve bio pet Active benim beğendiğim markalar. Kızım için gimcat süt tozu kullanıyorum ve memnunum

dollfacepersian

Bence hepsini alın,yeni ailelerine alışmaları karakteri ile ilgili bir durum. Oğlumun bana alışması aylar sürmüştü,kızım ise 1 günde alıştı bana. Birde sosyal büyürlerse daha rahat alışırlar diye düşünüyorum.Evinize arada bir farklı farklı insanlar onları sevmeye gelse mesela,yabancılara daha rahat açılabilirler bence

dollfacepersian

Tamamlayamadan göndermişim,sonra fark etmeyip tekrar göndermişim affedersiniz:)

bolt

Peki teşekkürler ama daha çok küçükler gelen geçen seviyor ve annelerinin onları terk etmesinden korkuyorum terk ederse onları ne ile beslemeliyim