Mama Değişimi

aliseyran

Balkonuma gelen 3 yavru ve 1 anne kediye kendi yavru kedim için kullandığım proplan kitten kuru mamasından veriyordum ama artık gerçekten cebime çok masraf olmaya başladı balkondaki yavru kediler için daha uygun bir yavru kedi maması önerebilir misiniz?

12 CEVAP

diablerose

haslama suyuyla beraber tavuk gogsu/tavuk ciger verebilirsiniz.

citirannesi

Dr. Sacchi yavru kedi maması içeriği çok güzel. Fiyatı uygun. Onu temin edebilirsiniz. Ya da mystic kitten da öneriyorum.

iegny

eğer bütçeniz varsa brit premium ya da golosi alabilirsiniz. gayet iyi mamalar evdeki kediler için de. fakat hani direkt sokak kedisi maması istiyorsanız enjoy falan var genelde en çok kullanılan.

aliseyran

yavru kedi oldukları için gelişimleri çok kötü olsun istemiyorum enjoy kitten nasıldır ki

iegny

yani iyi olduğunu düşünmüyorum fakat sokak kedisi maması işte... brit premium ve golosi de ekonomik mamalar fakat onlar gayet iyi ve kaliteliler yani içerikleri gayet iyi bütçeniz yetiyorsa onlardan birini kullanabilirsiniz

aliseyran

öneriler için teşekkürler hepsini özenle inceliyorum

End_19

Mystick ya da felicia kullanabilirsiniz

tyguler

brit premium ve golosi guzel bence

theyusra

brit premium, pro choice, sprectrum ya da pro planın alt serisi purina one olabilir daha ucuz olsun istiyorsanız, obivan selection veya bonacibo da olabilir

Lils

Mystic, bonacibo.

duman_cat_world

Bestpet mamada balık yağı vs. de var uygun fiyatlı bir mama. Yanına da bol bol kitten yaş mama alıp verin vets plus veya gimcatin ki olabilir uygun fiyatli. Bol bol tavuk, balık, ciğer vs. de haşlayıp yedirin arada da bir yemek kaşığı yoğurt şekersiz olsun sağlıkla büyüyeceklerdir inşAllah 😍😇💙

duman_cat_world

Zaten çok kedi beslemiyormuşsunuz, o zaman Pro choice alabilirsiniz.