Kedim Kuyruğunu Titreterek Çiş Yaptı

Tengu

Kedim az önce çişini kuyruğunu titreterek yaptı. Bunu sadece kısırlaştırmadan önce kızgınlıktayken yapıyordu. 1 yılı aşkın süredir böyle çiş yaptığını hiç görmemiştim. Neden böyle bir şey yapar erkek kısır kedi? Bilginiz var mı

6 CEVAP

Tengu

Tahmin bile mi yok:’( gerildim ama bu saatte veterineri aramak ayıp olur:/

Aleynademirtas

İnternetten araştırdım sadece stresliysen yaptığı yazıyordu başka bir Bilgi bulamadım maalesef

Tengu

Teşekkür ederim 🙏

TuhaNTuhaN

Eğer çişini o şekilde kuma yaptıysa bir sorun olacağını sanmıyorum gergindir streslidir bu tarz sebepler olabilir buda çok üstüne düşünülecek bir konu değil herkesin stresli anları oluyor fakat evde zemine koltuğa kıyafet üstüne gibi yerlere yaptıysa iyice temizleyin mümkünse çiş yaptığı alanı komple kapatın bu durumun tekrarlanmasını istemeyiz eski alışkanlıkları tekrardan hatırlatmanın anlamı yok iyi günler

Tengu

Kumuna yaptı. Stresli olma sebebi büyük ihtimalle evde değişen eşyalar. Cevabınız için teşekkür ederim

nazlitanyeri

Streslidir yahut kızgınlığa girmiştir.