Obivan Malt İçerik

theyusra

arkadaşlar malt içeriğinden pek anlayan birisi değilim o yüzden buraya sormak istedim, bugün kedime malt almaya gittim ama sadece gimcat, trixie ve obivan vardı. gimcati kedim sevmiyor, trixieye param yetmedi ben de obivan almak zorunda kaldım ama içeriği hakkında hiçbir fikrim yok bakabilir misiniz? ayrıca kedim hemen üstüne atladı biraz şüphelenmedim de değil açıkçası.

fotoğraf atamadığım için yazıyorum ;
malt, bitkisel yağ, bira mayası, selüloz, potasyum sorbat.

P. S : ayrıca eklemek istediğim bir konu var, ********* evimin yanında olduğu için arada ufak tefek şeyler almaya gidiyordum ancak ne zaman gitsem pahalıya aldığımı fark ettim, örneğin internet sitelerinde 30 lira olan şey mağazalarında 50 liraya satılıyor. bu normal mi yoksa geri bildirimde bulunmalı mıyım?

5 CEVAP

tyguler

ovivan malti bella ve cetesi kanali incelemisti gercekten iğrençti bence vermeyin onu.

pahaliya alma konusunu bilmiyorum

Lils

İçeriği normal kullanabilirsiniz. Fiyatlar petshopta daha pahalı oluyor genelde.

theyusra

@tyguler videoyu izledim bana da değişik geldi ama benim aldığım öyle değildi, ona bozuk olan denk gelmiş olabilir diye düşünüyorum

theyusra

@Lils anladım 🥰 petshoplar evet pahalı oluyor da direkt m arkamamanın mağazasından aldığım için tuhafıma gitti :(

dilanbulent

bella ve cetesi isimli youtube kanalından izlemiştim. Rezalet görünüyordu.