Göbüş

Benim1kedimvar

Kedim biraz kilo aldı sırtından falan belli oluyor biraz da göbeğinden belli oluyor Bir de teyit etmek için size sormak istedim acaba kedi kilo alınca göbeğinde belli olur mu ?

3 CEVAP

KedimVar

Bence olur. Göbüşü şişerse ya da benim Peri'm gibi sarkarsa alttan belli oluyor. :)) ama Peri çim kilolu göstermiyor.

yasement

Olur yatinca ozellikle belli olur. Ensesi kalinlasir bir de.

Benim1kedimvar

Bu gün biraz daha cikti göbeği bir sey olacak diye korkuyorum