Orijen Mama

Oğlumu orijen mama ile besliyorum. Yarın kısırlaştırma operasyonu var. Veterinerimiz artık kısırlaştırılmış kedi maması yesin dedi. Ama orijen markada yok.Bende kaliteli bir mama ile beslenen istiyorum. Kararsız kaldım bu mama ile devam etsem çok kilo alımı sağlık sorunları olur mu acaba

11 CEVAP

iegny

acanaya geçebilirsiniz.

Gimlihanim

Acana nın kısır mamasını beğeniyorlar. Bence deneyebilirsiniz.

diablerose

orijenden devam edin. tum hayat donemlerine uygundur gibi bisi diyor paketinde

simbakedi

all life stages mamasi vardir buyuk ihtimal acanada da var mesela. o mamalardan devam edebilirsiniz.

tyguler

orijenin fit & trim mamasi kullaniliyor genelde kisir kedilere. ama orijenin yanindanuriner destek ürünu kullanilmali bence,

Warriorsans

Bütün yaşam tarzlarına uygun mamasını kullanabilirsiniz. Aslında önemli olan gramaj yavru kedi daha çok yer kısır kediye daha az verirsin hiçbir sıkıntı çıkmaz

theyusra

kısır kediler için acana'nın üst serileri daha mantıklı bence, hem içerikleri benzer hem de orijen'e göre protein seviyesi az yani kısır bir kediye daha uygun. acana'nın 3 üst serisinden birini kullanıp yanında da kısır kediler için üretilen vitaminlerle desteklerseniz hiçbir şey olacağını sanmıyorum 🤗

AdaCoco

tüm kedilerin kullanabileceği bir maması da var onu kullanabilirsiniz.

AdaCoco

tüm kedilerin kullanabileceği bir maması da var onu kullanabilirsiniz.

duman_cat_world

Acana Grasslands, Pasifica veya Wild Prairie'ye geçebilirsiniz. Tüm yaşam evreleri için uygun, dolayısıyla kısır kedi kedilerin de tüketebileceği mamalar. Orijenle aynı kalitede neredeyse💛

Palyaco

Orjin fit ona devam edebilirsiniz hiç acanaya geçmeyin kisir mamasi berbat acananin