Kedim Deterjan Yaladı/İçti

Yerdeki aspirix deterjan delinmiş ve yere sızmış kedim orda gezdikten sonra patilerini yalamış sanırım olay böyle gelişti ne yapmam lazım liütfen acil 3 kere kustu şu an rahatsız

8 CEVAP

gulsump

veterinere götürmeniz lazım burada size nasıl yardımcı olabilirler?

Renklipati

Sonuçta kimyasal yalamış zehirlenmiş kusmuş veterine mutlaka götürün o daha iyi bilir ne yapacağını geçmiş olsun

tyguler

bizim yapabilecegimiz bir sey yok veterinere goturun acil

Sofia_juju

Veteriner'e götürün o size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır

Pollythelilly

Zehirlenmiş yavrucak acilen veteriner hekimine götürmeniz gerek.

duman_cat_world

Kimyasal bir şey yalamış sonuçta kusmuş bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Burada zaman kaybetmeyin 7/24 açık veterinere gidin acil. Geçmiş olsun umarım hemen iyileşir. 🤒🙏🙏

Warriorsans

Veterinere götürmelisiniz

AdaCoco

acil veterinere götürün burada vakit kaybetmeyin.