Petlebi Tester Mama

komurlolis

Geçen gün Exclusion yavru kedi mamasını 1.5 kg ve tester olarak aldım. Tester bugün bitti ve 1.5 kglik paketi açtım, mama tanecikleri testerın daha koyuydu ve daha yuvarlaktı. Sizce farklı bir mama mıdır?

9 CEVAP

gulsump

farklı mama olacağını sanmam, petlebi bu konuda güvenilir

Jordskott

Nd.de yasamistim ayni mama birinde koyu taneli digerinde acik taneli gelmisti. Farminaya mail atip sorgulattigimda orijinal oldugunu üretimden kaynakli renk tonunun degisiklik gosterdigini yazdilar. Sacma bulmustum acikcasi biri kopkoyuyken oburunun o kadar acik renk olmasini

diablerose

ikisini de petlebiden aldiysaniz sahte degildir

Lils

Mamalar bu tarz hileler yapabiliyor bence. Kuzenimin kedisi 1.5kg mystic mamayı yiyip. 15kg olarak alınca onu yememişti. Sizin ki üretimden kaynaklı da olabilir.

duman_cat_world

Petlebi güvenilir bir online pet shop, sadece distrübitörlerle çalışıyorlar. Mama tanesi farklı olabilir ND'de de oluyordu.

Palyaco

Exclision yavru koyu mamadir gönül rahatlıkla kullanın 4 ay kullandım

Palyaco

Sadece sığır etli olan açık renktir diğer modelleri koyudur siyah renk

MMiamu01

Evet bende böyle bir durum yaşadım brit care bin tester mamamsini aldım ilk önce çok sevdiler tanecikleri kalın ve köyü renkti buyuk 7kg lok paketi açınca tanecikleri ince ve daha açık renkti bence mama şirketleri tester ürünler beğenilsin diye böyle hileler yapabilir ama lezzet konusunda bir sorun yaşamadı benim kedilerim

komurlolis

Tavuklu yavru mamasıydı ikisi de, testerın rengi daha koyuydu sadece