Nd Ve Hills Mama Tanesi Büyüklüğü

Gigi87

ND ocean Kitten kullanıyorduk Hills kitten balıklıya gectik fakat hills tanesi aşırı büyük. Sipariş vermiştim buradan ama büyükluğü resmen yetıskın mama tanesı kadar, içine sinmedi bu hills benim ND Ocean Kitten a devam 😊

10 CEVAP

Gigi87

Evet bende gorunce Nd ye devam dedim☺️ teşekkür ederiz 🌺

Palyaco

Nd hem kaliteli mamadir hemde içinde glukozamin var hills içeriği un dan

simbakedi

icerik olarak nd cok daha iyi zaten. hillsin icerigini begenmiyorum ben de. ndnin gercekten taneleri gayet guzel ben de begeniyorum kitten mama olarak. afiyet olsun kedise :)

Gimlihanim

Bence de Nd çok daha iyi bir mama.

Gigi87

Bnım kedim severek yemıyordu o yuzden hills denemek istedik balıklı başlangıc paketi aldık ama tanelerı gorunce vazectim nd ye devam☺️

duman_cat_world

İçerik olarak ND çok daha önde zaten. Bizimki ND Ocean aşığı 🥰 Çok memnunuz ND den🤓

Hillsin tanesi daha büyük olabilir her mamanın tane yapısı farklı oluyor.

End_19

İkisini kıyaslarsak nd kesinlikle

Biber2021

Nd daha iyi fakat bütçenizi zorluyorsa hills almışsınız boşverin kullanın bende onu kullanıyorum bitince acana feaste gecicegim fakat bitene kadar kullanmak daha mantıklı

sahraxfittiko

ND daha iyi

Gigi87

Biber2021 bütcemı zorlamıyor, kedim severek yemıyordu bıde fazka et oldugu için içeriginde azıcık yese doyuruyor, oyuxden değiştirmiştim, hillsi goruntusunu begenmedık