Lütfen Okuyun

6 CEVAP

diablerose

ya arkadaslar, walla cins delisi, ciftlestirme delisi degilim. kedim tekir ve kisir. ama durup dururken de tartisma cikarmak niye? ogrenmek istemeyene ne kadar cabalarsan zaten bos. ogrenmek isteyip sorani da way sen neden ogrenmedin simdiye kadar diye haşlior cogu kisi.

gulsump

okurken çok üzüldüm

_SeNa

İnsanlaeın zevkleri yüzünden hayvanların acı çekmesi çok üzücü...

theyusra

ya kızmayın ama bence iran kedileri hiç abartıldığı kadar tatlı değil, evet doll face olanlar şirin oluyor ama özellikle flat face olanlar hiç tatlı durmuyor bana göre. üstelik bu cinslerin hem tüyleri uzun hem dilleri kısa olduğu için kendini temizleyemediklerini okumuştum, kusura bakmayın da kendini temizleyemeyen kediyi ben napiyim zaten kedilerin özelliği o değil mi🤷‍♀️

sahraxfittiko

ben ücretsiz cins kedi peşinde koşup durmak sorusunu boşuna yazmamıştım anlamayıp saçma sapan yorumlar yazanlar olmuş (yanlış anlamayın herkes değil) bana aşırı tepki gösterdiler okusunlar istedim