Destek Lazım

MMiamu01

Bahçemde ve balkonumda baktığım 20 ye yakın kedi ve 5 köpek için mama desteğine ihtiyacım var şimdiye kadar hiç destek almadım ama artık yetişemiyorum 😞
Mama desteğinde bulunmak ister misiniz

5 CEVAP

Lunaveelmas

Fotoğraf yarışmasına koysanız ordan patileyebiliriz bence az da olsa bişi eder belki

duman_cat_world

Lunaveelmas ın da dediği gibi fotoğraf yarışmasına minnoşların resmini koyarsanız patileyebiliriz 25₺ lik indirim koduyla da sokak canlarına mama alabilirsiniz 😍💖🐈🐾

MMiamu01

🙏🙏🙏

MMiamu01

🙏🙏🙏

MMiamu01

Çok teşekkür ederim hemen resimlerini koyuyorum 🥰