Kedim Yeni Dogum Yapti Nasil Beslemeliyim

Merhaba arkadaslar kedim 1 hafta once dogum yapti kedime 2 gunde bir balık tavuk haşlayıp veriyorum 2 gunde bir yaş mama veriyorum arrik kedim surekli ister oldu kuru mama olarak acana kullaniyorum emzirme doneminde süt yapsin diye başka verebilecek bir sey varmi onerisi olan simdiden teşekkürler

5 CEVAP

simbakedi

yeterli olur** yanlıslıkla gönderdim :D ciğer de haşlarsanız iyi olur diye biliyorum

simbakedi

kaliteli bir kitten mama

End_19

Dışardan verince zamanla kuru mamayı bırakabiliyorlar malesef

Gimlihanim

Anne kedilere yavru kedi maması veriliyor besleyici oldukları için. Ekstra zaten epey şey veriyorsunuz. Başka bir şeye gerek olmaz diye düşünüyorum. Tüyleri kadar ömürleri olsun miniklerin 😻☺️

Pollythelilly

Yavru kedi maması verebilirsiniz anne kediye