Sahte Ürün Dikkat

beyzathemoc1

arkadaşlar özellikle dr animal ve nano sprry kokusuz renksiz olduğu için su katıp çoğlatma ya da direkt boş şişeye su katıp atma çok fazla oluyor o yüzden bunları kendi sitesinde dışında almayın ben geçende dr animala bir kaç ******** satıcısı sordum hiçbirini tanımıyorlardı yani hep sahte ürün üç beş kuruş kar edeceğim diye sahte ürünler kullanmayın evet biraz pahalı çok kedisi olanlar için ama riske girmeyin asla

22 CEVAP

beyzathemoc1

ağız için de yapılıyor kutuda yazıyor zaten ağız temizliği yapılmayan şey tüye patiye vs sıkılmaz yalayacak çünkü

Minigimmm

Bizde pet body cleaning 'in nano spreyini kullandik. Kendi instagram sayfalarindan siparis verdim. Tren dyol gibi içerisinde çok saticili e-ticaret sitelerine pek guvenmiyorum. Mama vitamin macun gibi yiyecek icecekleri zaten asla almiyorum. Tren dyol uzerinden de ancak markanin kendi sahibi olmasina dikkat ederek alirim. Sahte urun alisverisi yaşadim cunku oradan.

beyzathemoc1

hepsi de sansürlendi merak etme petlebicim kötüledik siteyi

trendy ol hpsbrd neonbir gttgdyr

Dr.Animal ile Crystalin etken maddesi zaten aynı ancak Crystalin daha çok öneririm. Crystalini eczanelerden temin edebilirsiniz insan sağlığı için olanı getirebilirler eczaneye ancak etken madde tamamen aynıdır. Crystalin dermal sprey derseniz eczane görüntüleyebilir. 100 ml fiyatı 39 TL papara ile %50 cashback oluyor ve 19,5 TL'ye geliyor 100 ml Crystalin.

beyzathemoc1

üçü de üç aşağı beş yukarı etkisi vs aynı zaten ama üçünün dışında spreye güvenmem siz de güvenmeyin

duman_cat_world

Ozge00
Crystalin çok daha iyi Dr Animaldan. Kedi, köpek, kuş için; ağız, kulak, gözde kullanılabiliyor. Çok kullanışlı bir ürün. Özellikle kedinizin gözleri akıyorsa kullanmanızı öneririm 🤓🤩

beyzathemoc1

******** *********** ************ *** bunlada ben evcil hayvan ürünlerinde asla güvrnemiyorum hep sahte hep sahte çok üzücü