Sahte Ürün Dikkat

beyzathemoc1

arkadaşlar özellikle dr animal ve nano sprry kokusuz renksiz olduğu için su katıp çoğlatma ya da direkt boş şişeye su katıp atma çok fazla oluyor o yüzden bunları kendi sitesinde dışında almayın ben geçende dr animala bir kaç ******** satıcısı sordum hiçbirini tanımıyorlardı yani hep sahte ürün üç beş kuruş kar edeceğim diye sahte ürünler kullanmayın evet biraz pahalı çok kedisi olanlar için ama riske girmeyin asla

22 CEVAP

diablerose

dr animal zaten almayin. saglikci yakin bi tanidigim icerigine bakti ve kayda deger hicbisi olmadigini soyledi. uyduruk seye 25 tl vermeyin. benden soylemesi

Seymaaacaan

Dr. Animal zaten kimyasal değil. Bence her kedili evde olmalı da🤷🏻‍♀️

dilanbulent

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler.

Ozge00

Benim *********dan aldığım ürün de sahte çıktı. O tarz bir sprey almıştım yine, çoğu veterinerin kullandığı ve önerdiği bir marka. Kedinin ağzına da sıkılabiliyor dişleri ve ağzı temizlemek için, ilk kendim denedim tadı nasıl diye. bildiğin suydu. Orjinalinin tadı daha farklı, tadarsanız anlarsınız farkını. Veterinerler de Satıyor ya onlardan ya kendi sitelerinden alın, veyahut markaya sorun bu satıcıya ürün sattınız mi diye kontrol edin.

Ozge00

Dr animalin içeriğini atabilecek var mı? Nette bulamadım. Crystalin ile karşılaştıracağım.

beyzathemoc1

şimdi baktım elektrolize su içerisinde hipokloröz içeriyor hipokloröz zararlı değil

duman_cat_world

Dr Animak bence gerekli bir ürün değil boşuna kediye kimyasal vermeye lüzum yok.

duman_cat_world

Dr Animal**

beyzathemoc1

dr animalın içeriğini tam hatırlamıyorum şu an ama zararlı bir şey değil hayvanlara verdiğimiz ve kimyasal olmayan bir şey söyleyebilecek olan var mı :D mama bile öyle az çok ve sonuçta sadece dişini tüyünü temizleyeceksin bjnunla lıkır lıkır içirmeyeceksin hiç diş temizlememekten bin kat iyidir

beyzathemoc1

ek olarak bahsettiğim sahte ürün 25 tl olay da o orijinal ürünün küçük şişesi 45 ortanca şişesi 70 büyük şişeleri de artarak gidiyor ben nano sprey kullanıyorum daha çok o da aynı fiyatta ama tek şişe boyutu var ezgi abla beni defalarca uyarmıştı paran yoksa ikiye böl öde sakın belli belirsiz yerlerden alma diye

diablerose

hayiiirr. dr animal ile dis temizligi yapilmiyor aman diim sakın. kutusunu okursaniz yaziyor, agiz icine değdirmeyin sakın.

Snzlc

dr.animal kimyasal değil ağıza kullanılabilir (vet söyledi) ve gerçekten işe yarıyor. kedimin aknesini çok güzel temizlemişti. ayrıca çok hafif bir kokusu da var. elinde olanlar fısfıs başlığını kaldırıp şöyle bir koklasınlar.

beyzathemoc1

kokusu çok hafif olduğundan suyla karıştırma yapılabiliyor işte maalesef o yüzden bjnları ya kliniklerden almak lazım ya da kendi sitesinden

Ozge00

Ben yazdım ama bana içeriğini atmadılar ve ne demek istediginizi anlamadık dediler 😅 kendi sitelerine yonlendirdiler orda da yazmıyordu sanırım göremedim.

Crystalin içerik üstünde bu şekilde yazıyor

Aktif klor %0,0020 ppm (elektroliz yöntemi ile sodyum klorürden elde edilmiş)
Çözücü su %99,98

Animal da aynı sanırsam Cok da fark yok gibi ama ben crystalin kullanıyorum vetten alıp

beyzathemoc1

ozge00 instagram üzerinden ulaşırsanız detaylı bişgi verirler