Kedim 11 Aylık Ve Çok Zayıf Cinsi Sarman Kilo Alabilmesi İçin Ne Yapabilirim

Cigdem_ib

kedim 11 aylık sarman 3.bucuk kilo ama yürürken bile kemikleri belirgin yeni kisirlastirildi ameliyat sonrası sanki iyice gitti yürürken sadece kemkileri bellirgin kilo alması için nasıl beslemeylim dişi

6 CEVAP

diablerose

proplan verin

Cigdem_ib

Bu arada arkadaşımın iki kedisi var ikisi de ev yemekleri yiyor ve kilolular ben kedimi yavru aldım ve ev yemeklerinden hep uzak tuttum ailemden vermek isteyen olunca k ru mama ve yaş mama verdim hep onun haricin de bir tek haşlanmış tavuk parzit vs olur diye korktuğum için sizce yanlış mı yaptım kuru mama haricinde verebileceğim birşey var mı

Palyaco

Ödül mamaları ve exclision yavru mamasi kilo aldırır saten içeriğinde uriver ve taş oluşumu için kisir kediyede verebilirsiniz meo sıvı puding bunları kullanın nasıl kilo aldığı görün

Warriorsans

Zayıf olduğundan eminseniz (çünkü 3,5 kg gayet iyi genelde) kitten mama yada her yaşam evresi için olan mamalardan kullanabilirsiniz. Ama bence hiç gerek yok zamanla kilo alır kısır olduğu için de hem kilolu olmasındansa zayıf olması ( hastalık vs dışında) daha iyidir.

duman_cat_world

Biz kilosunu ND ringa balıklı portakallı yetişkin mamasıyla toparlamıstik. Siz de ND kitten alabilirsiniz kilo aldırır 😊💕 Bol bol gimcat, schesir, vets plus kitten yaş mama verin hafatada iki kez. Kuru mamasına da mutamin organics somon yagı karıştırın. Haftada iki kez şekersiz ev yoğurdu. Kısa sürede kilo aldıracaktır.

duman_cat_world

Bir de gimcat kitten paste verebilirsiniz yavru kedi vitamini. VEYA yas mamasina aminosol vitamin.