Felicia Köpek Maması

End_19

Kızım için felicia küçük ırk kuzulu olanı kullanmaya başlayacağız. Tattırdım tadını beğendi. Ama son zamanlarda sıkıntı yaşayan var mı bu Mamadan kullanmalıyım sizce.
Yoksa royal canin kullansam daha mı iyi olur.
Kızım kuru mama konusunda çok iştahsız bu nedenle Rc yada felicia yı düşünüyorum. Nd, brit care, proplanı yemiyor

8 CEVAP

End_19

Yaklaşık 2 ya da 3 hafta gibi bir süredir felicia denedik yorumlarımı ve tecrübelerimi yazmak istiyorum.
Kızım maltese cinsi
Olumsuz yanları;
Gözde lekelenme,
Haf ağız kokusu,
Tüyleri eskiye oranla daha kötü göründü ve azda olsa tüy dökümü var eskiye oranla,
Eski mamasını kullanırken kıtık olmazdı şimdi oluyor,
Kakası çok istediğimiz gibi değil bazı zamanlar çok iyi bazende yumuşak oluyor ve popoda kalıyor yapışıp

Olumlu yanları;
Çok ama çok iştahla yiyor,
Ne zaman versek fazla fazla yiyor

Eski mamamız brit care tahılsız serisiydi onunla kıyaslayınca maalesef bu ona göre epey altta kaldı etki olarak.
Ama brit care i de yemiyordu 2-3 günde bir gidip az birşey yiyip bırakıyordu.

End_19

Yani kısaca mama arayışımız devam ediyor bakalım sırada bravery nin maması var o iyi gelir umarım ve iştahla yer 😊

Seymaaacaan

Felicia çok sağlıklı bir içeriğe sahip değil, kısa süreli kullanmanız sorun olmaz ancak uzun vadede pek iyi olmayabilir. Numune ya da küçük paket mamalar alıp denetebilirsiniz

End_19

Küçük bir paket aldım eski maması ile karıştırdım tadımı sevdi şuan için.

End_19

Güncel

duman_cat_world

Felicia pek güzel değil.. onun yerine acana deneyebilirsiniz genelde kediler seviyorlar. Ama sorsanız felicia mı royal canin mi.. royal canin derim en azından kedilere iyi geliyo r💫

gulsump

felicia ve royal canin arasından royal canini seçerdim ama daha üst segment mamalar kullansanız daha güzel olur

End_19

Malesef daha üst segment mamaları yemiyor 2-3 gün sonra mama kabının yanına bile yaklaşmıyor.
Felicia almıştım onu severek yiyor ama çok içime siniyor mu emin değilim. Tabi royal canin de kullansam o da sinmeyecektir