Kedide Ağız Kokusu

3 aylık kedimin ağız kokusunu nasıl önleyebilirim?

13 CEVAP

Ozge00

Diş döneminde normal kokması. Bilindik markaların Dental ödül mamasını kullanabilirsiniz. Bize iyi geldi. Dişlerini haftada bir de fircalarsaniz çok daha iyi olur. Küçükken alıştırmak daha kolay.

Palyaco

Kullandınız mama yapıyorsa hiçbir şey geçirmez ağız kokusunu

Seymaaacaan

Diş döneminde olduğu için kokması normal. Ağzına crystalin gibi şeyler sıkabilirsiniz

Gimlihanim

Diş döneminde olduğu için normal. Yine de bir kontrol ettirin bence. Sanmıyorum başka bişey olduğunu ama yine de tedbir. Crystalin ya da Dr animal kullanabilirsiniz bu arada. Veterinerimiz bize bunları önermişti.

Dün akşam ödül maması verdim büyük bir oranda kesildi ağız kokusu daha önce hiç ödül maması denememiştik hem de denemiş olduk cevaplarınız için teşekkürler

Kedibeho

Benimde 2 kedim var ikiside yavru aynı mamayı kullanıyorum ama birinin agzı hiç kokmazken diğerinin çok kokuyor

Kedibeho

Benimde 2 kedim var ikiside yavru aynı mamayı kullanıyorum ama birinin agzı hiç kokmazken diğerinin çok kokuyor

Kedibeho

Benimde 2 kedim var ikiside yavru aynı mamayı kullanıyorum ama birinin agzı hiç kokmazken diğerinin çok kokuyor

Kedibeho

Benimde 2 kedim var ikiside yavru aynı mamayı kullanıyorum ama birinin agzı hiç kokmazken diğerinin çok kokuyor

rifi85

yavru kedilerde diş çıkarma sorunundan ağız kokması çok normal. dental ödüller alabilirsiniz. dişleri tam çıkınca sorun ortadan kalkacaktır. keyfi iyi ise yemesi içmesi iyise olun oynuyorsa korkmayın

Azemm

Evet daha bebek ve büyük ihtimalle diş döneminde. Bu sebepten ötürü ağız kokusu gayet normal.

Palyaco

Beaphar dental ağız kokusu için birebir

duman_cat_world

Diş yenileme döneminde olduğu için gayet normal kokması. Haftada bir kez hindistan cevizi yağıyla yumuşak çocuk diş fırçası kullanarak dişleri fırçalayabilirsiniz yavruyken alistirmak cok daha kolay.

bi deneyin hic fircalayamiyorsaniz bio pet active biodent hexidine solusyonunu veya crystalini kullanabilirsiniz 🤩