Kedi Parazit Damlası Broadline

Nohutgofret

Bugün hem iç hem dış parazit damlası olan oldukça pratik broadlin adlı damlayı hatırlamaya çalışıp durdum sonunda nette gezerken buldum, veterinerim de bunu vermişti evde uygulamıştım ancak şimdi memleketteyim ve veterinerden temin edemiyorum internetten alacağım daha önce alan var mı hangi siteden güvenilir/sahte olmayanını bulabilirim?

8 CEVAP

Seymaaacaan

İnternetten almak çok sakıncalı. Eğer üzerinde pire yoksa ve iç parazitten şüphelenmiyorsanız 15-20 gün geciktirmekte sakınca olmaz

Seymaaacaan

Eğer kedili köpekli ortamda çıkarıyorsanız pire bulaşma ihtimali var. Geciktirmek istemiyorsanız online veteriner hekimlerden alabilirsiniz. Trend.yol gibi sitelerden almak biraz sakıncalı

Seymaaacaan

İnstagramda @petpalace.petstore diye bir veteriner kliniğinin petshobu var. Güvenilir hekimler. İsterseniz bi danışın oraya online satışları olabilir

altunsila

Eczaneler de satıyor bazı markaları, bu satılıyor mu bilmiyorum ama bir sorabilirsiniz

İnternetten alınanları önermem. Veteriner hekimlerde veteriner ilaç üreticileri tarafından üretilenleri kullanmanız daha güvenli olur.

Nohutgofret

Bildiğim kadarıyla yok, ama aşı günü geldi diye msj gelince geciktirmek istemedim bir de bu ara dışarı çıkarıyorum biraz hava alsın diye, önlem olsun dedim ama dediğiniz gibi bir yandan da sakıncalı buluyorum bilemedim :/

Nohutgofret

Önerebileceğiniz online veteriner sitesi var mı ben bilmiyorum hiç? Googledan genel olarak arattım hiçbir yerde çıkmadı sadece ***********da vardı 🤦🏻‍♀️

Nohutgofret

Tamamdır çok teşekkür ederim 🤗