Bakabilir Misiniz

Nrydiry

Veteriner hekimi aradım, kısırlaştırmak istiyorum dedim, testisi düştüyse kısırlaştırabiliriz dedi. Ama bir türlü anlayamadim, ilk defa da böyle bir şey duydum, siz bı bakabilir misiniz acaba.. foto kalitesi kötü olduğu için bir de siyah olduğu için pek anlaşılmıyor ama yine de bakabilirsiniz çok memnun olurum

9 CEVAP

altunsila

Bence gayet belirgin duruyor

Gelyahron

Normal şuan

Minigimmm

O oyle goruntuyle anlaşılabilen bir şey değil. Muayene edilmesi lazim hekimler elleyip bakiyorlar öyle anliyorlar gelişimi tamam ise, testisler inmisse bagisiklik degeride iyi seviyedeyse kisirlastirma yapilabilir

emre536

erkek kedilerde 6.aylarından itibaren yani en uygun olarak 6.aylarında kısırlaştırma oluyor. kısırlaştırmak için gittiğinizde boy kilo diger testler ve testısinede bakıp uygun ise ameliyat ediyorlar zaten

Nrydiry

Yine de veterinere gideceğim bakacak da, gitmeden belki düşük değildir testisi, boşa gitmeyelim diye sormak istedim

duman_cat_world

Testinin düşmesi mi gerekiyormuş? Biz direkt kısılaştırmıştık da.

Calliope123

Benim erkek kedim de hala kısırlaştırılmadı. Bazı erkek kedilerde iki testisin bir tanesi derinin içerisinde oluyormuş. O kendi kendine aşağı düşmeden kısırlaştırmak istemiyorlar. Çünkü deriyi kesip içeride testisi bulup çıkarmaları gerek bu da tercih edilmeyen bir yöntem. Resimden net anlayamadım, veterinerimiz yardımcı olur, yanyana iki testisin dışarıdan görünür olması gerek. Benimki bir yasında ama hala düşmedi aşağıya

Palyaco

Görüntüden anlamadım bisey bulanik

Elle muayenede daha net bir sonuç alınır aslında. Fotodan pek anlayamadım.